Telefon: +420 387 312 580      Email: eccb@eccb.cz

PUTOVNÍ VÝSTAVA 

Klimatická změna? Zůstaň v pohodě s Felixem a Maírou

V Energy Centre České Budějovice jsme pro Vás ve spolupráci s rakouským spolkem Klimabündnis připravili putovní výstavu, která se věnuje tématu adaptace na změnu klimatu.

V dnešní době již není pochyb o tom, že na naší planetě dochází ke změně klimatu. Tato změna se více či méně dotýká všech. Ať jsou to extrémní teploty během letních měsíců, přívalové deště nebo například ledovka. A to vše trápí i naše děti. Všichni se musíme naučit vypořádat se s důsledky změny klimatu a přizpůsobit se novým podmínkám. Proto vznikla výstava s názvem "Klimatická změna? Zůstaň v pohodě s Felixem a Maírou", která bude děti pomocí informačních panelů, interaktivních modelů a zábavných workshopů vzdělávat v oblasti adaptace na změnu klimatu. 

 

Program "Klimatická změna? Zůstaň v pohodě s Felixem a Maírou" je určen pro žáky ZŠ a má 3 části:

  • zaškolovací workshop pro pedagogy 
  • putovní výstava (součástí jsou i interaktivní modely)
  • workshop pro žáky

Všechny akce jsou pro školy ZDARMA. Absolvování všech 3 částí není podmínkou. Lze objednat pouze putovní výstavu pro školu, zvolit kombinaci zaškolovací workshop pro pedagogy + putovní výstava nebo putovní výstava + workshop pro žáky či se účastnit všech 3 částí).

V případě Vašeho zájmu o některou z těchto akcí nás neváhejte kontaktovat na telefonu 387 312 580 nebo nám zašlete email na eccb@eccb.cz a do předmětu uveďte "Felix a Maíra". Můžete také vyplnit níže přiloženou nezávaznou přihlášku - do poznámky prosím uveďte, zda máte zájem o workshop pro pedagogy, putovní výstavu či workshop pro žáky.

Použité fotografie: Klimabündnis, Pixabay, istock.

Výstava i workshopy jsou součástí projektu ADAPTRegion AT-CZ.